• +48 501 655 040
  • biuro@bergoviaevent.pl

O nas

Czy istnieje wycieczka idealna?

Pewnie nie, ale w głowie Rodzica – tak. Jest to wycieczka, którą sam zorganizował i wszystkiego dopilnował 🙂 Jesteś Rodzicem? Opiekunem? Ja też jestem … Poznałem większość obaw, poczułem troski związane z wyjazdem dziecka na wycieczkę i obóz. Zawsze dziesiątki pytań przelatywało mi przez głowę … Czy moje dziecko będzie bezpieczne? Jak sobie da radę? Czy to sprawdzony autokar i kierowca z doświadczeniem? Jak się nim zaopiekują? Czy wyjazd będzie atrakcyjny i dobrze zorganizowany? I jeszcze kolejne ...
Pomyślisz – nadopiekuńczy rodzic …
Pewnie każdy z nas jest trochę nadopiekuńczy. Bo troszczymy się o swoją pociechę, dbamy o największą wartość, czyli dobro swojego dziecka. Dlatego uwielbiam organizować wyjazdy, podróżować z rodziną i znajomymi, wybierając zawsze bezpieczeństwo, atrakcyjny program i doskonałą organizację.

Jeśli przeżywasz podobne rozterki przed wyjazdem dziecka, jeśli jesteś czasem nadopiekuńczy, to dobrze trafiłeś. To wycieczki dla Twoich dzieci! Zadbamy o najmniejsze szczegóły i zawsze znajdziemy wyjście z trudnej sytuacji.

Dlaczego eventy i szkolenia integracyjne z nami?

Zastanów się, co jest dla Ciebie najważniejsze? Rozmach, czy jakość? …. Spontaniczność, czy doskonała organizacja? Moja przygoda z organizacją szkoleń i eventów rozpoczęła się w korporacji, gdzie przez kilka lat odpowiadałem za szkolenia i marketing. Organizowałem spotkania biznesowe i szkolenia integracyjne, odpowiadałem za ich przygotowanie oraz za treści merytoryczne. W późniejszym okresie organizowałem również eventy sportowe, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, turnieje branżowe i olimpiady dla firm.

Może to nieskromnie zabrzmi, lecz jestem dobrym organizatorem, znajomi mówią, że perfekcjonistą 🙂
Jeśli planujesz szkolenie, warsztat lub event, właśnie znalazłeś właściwych ludzi. Zachęcam do spotkania w celu omówienia szczegółów.

Zgodnie z wymogami ustawy o usługach turystycznych posiadamy wpis do rejestru organizatorów turystyki i przedsiębiorców ułatwiających nabywanie powiązanych usług turystycznych Województwa Kujawsko-Pomorskiego nr 388 oraz Gwarancję Ubezpieczeniową wydaną przez AXA Ubezpieczenia TUiR SA.

Artur Witenberg
Bergovia Event